Välj en sida

Vi på Larmtronic!

Larmtronic Crew

Andersson Joakim

Platschef
Larmtronic Västerås AB

Tel. 010-498 40 10
Vxl. 010-498 40 00
Mail. joakim.andersson@larmtronic.com


Carlson Stefan

Marknadsansvarig
Larmtronic Västerås AB

Tel. 010-498 40 11
Vxl. 010-498 40 00
Mail. stefan.carlson@larmtronic.com


Nordmark Stadigs John

Behörig Ingenjör Inbrottslarm
Larmtronic Västerås AB

Tel. 010-498 40 21
Vxl. 010-498 40 00
Mail. john.nordmark-stadigs@larmtronic.com


Wiklund Hans

Försäljning/Behörig ingenjör
Larmtronic System AB

Tel. 070-215 00 40
Jourtelefon. 070-210 00 40
Mail. hans.wiklund@larmtronic.se


Bernström Sofie

Administration/Ekonomi
Larmtronic Västerås AB

Tel. 010-498 40 01
Vxl. 010-498 40 00
Mail. sofie.bernstrom@larmtronic.com


Roslund Daniel

Tekniker/Brandansvarig
Larmtronic Brand & Säkerhet AB

Tel. 070-410 51 66
Vxl. 08-711 28 55
Mail. daniel.roslund@larmtronic.se


Åhlberg Magnus

Produktion
Larmtronic System AB

Tel. 070-213 00 40
Jourtelefon. 070-210 00 40
Mail. magnus.ahlberg@larmtronic.se


Hedsäter Erik

Säkerhetstekniker
Larmtronic Solution AB

Tel. 010-330 01 15
Vxl. 010-330 01 16
Mail. erik.hedsater@larmtronic.se


Markkanen Juha

Sakkunning Brandlarm
Larmtronic Brand & Säkerhet AB

Tel. 08-711 28 55
Vxl. 08-711 28 55
Mail. juha.markkanen@larmtronic.se


Bergling Gert

Tekniker Brand/ Special teknik avd.
Larmtronic Brand & Säkerhet AB

Tel. 08-711 28 55
Vxl. 08-711-28 55
Mail. gert.bergling@larmtronic.se


Magnusson Leif

Tekniker
Larmtronic System AB
Tel.
Vxl.
Mail.


Ahlman Ingmar

Tekniker Brand/Special teknik avd.
Larmtronic Brand & Säkerhet AB

Tel. 08-711 28 55
Vxl. 08-711 28 55
Mail. ingmar.ahlman@larmtronic.se


Snabb support!

Vi håller en extremt snabb support med högsta möjliga service för våra kunder.

Innovativa lösningar!

Vi skapar kundunika lösningar som är enkla att dagligen använda för slutanvändaren.

Avancerad teknologi!

Vi har alltid våra tekniker utbildade för att möta den senaste teknologin.

Enkel kommunikation!

Vi löser dom flesta problem direkt på telefonen med dig.

Senaste nyheterna

Ett axplock av dom senaste nyheterna från oss.

Uppgradering av Brandlarm på Visby Airport

Larmtronic  tillsammans  med Swedavias avtalspartner ESTAB  i Visby är ny i slutskedet av  uppdateringen och utbyte av nytt brandlarm  på Visby Airport. Vi tackar för förtroendet att välja oss som leverantör av säkerhetsutrustningen!

Larmtronic System AB – Certifierad ARX-partner

Nu är även Larmtronic System AB certifierad ARX-Partner. Tillsammans med Larmtronic Västerås AB har vi nu alltså två aktörer inom Larmtronic Sverige AB som är godkända och certifierade för Assa ARX! Här kan du läsa mer om ASSA...

Ny hemsida för Larmtronic Sverige AB!

Januari 2016 förvärvades Larmtronic Sverige AB av partners inom koncernen, vi startar nu en process för att få samtliga inom koncernen att arbeta enligt samma kvalitétssystem och mål. Ägarstrukturen i Larmtronic Sverige AB ser ut som följande: Larmtronic Brand &...